Tu jesteś:

Zakłady bukmacherskie - tylko hazard czy sposób na zarobek?

Zakłady bukmacherskie - tylko hazard czy sposób na zarobek?

Inwestycje
Zakłady bukmacherskie kojarzą się Polakom z hazardem, na którym można jedynie stracić. Jednak są i w Polsce gracze, którzy dzięki śledzeniu rozgrywek i obstawianiu ich wyników są w stanie zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze.

Bez względu na to, czy obstawianie zakładów jest jedynie rozrywką, czy może próbą utrzymania swoich dochodów na określonym poziomie, zakłady bukmacherskie zmuszają graczy do nieustannego dokształcania.
 
Jak zatem grać w zakłady sportowe, aby zarobić? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi, ale jednocześnie żadna z nich nie pochodzi od graczy, którzy dzięki zakładom bukmacherskim nie muszą pracować. Przeciętny gracz jest w stanie w ciągu miesiąca zarobić kwoty rzędu kilkuset złotych, ale wymaga to albo śledzenia informacji związanych z daną dyscypliną czy drużyną, albo zastosowania własnego systemu matematycznego.

Polski gracz jest zwykle mężczyzną, który ma mniej niż 45 lat i obstawia wyniki meczów piłkarskich. W dalszej kolejności pojawiają się mecze tenisowe, siatkówka i koszykówka oraz boks. O jakich zasadach powinni pamiętać początkujący gracze? Doświadczeni gracze powtarzają, aby nie obstawiać wyników meczów medialnych. Chodzi o niskie kursy, których poziom zbliżony do poziomu 1,2 - 1,3, jedynie dla początkujących jest korzystny. Pojedynczy mecz z kursem co najmniej 1,7 daje możliwość zarobienia. Jednak aby nie dokładać do takiego hobby należy opracować własny system obstawiania.

Oczywiście idealną sytuacją a jednocześnie możliwością zarobku jest surebet, który pozwala na zarobienie bez względu na wynik. Najczęściej można je znaleźć w meczach piłkarskich, gdy u różnych bukmacherów można postawić na różne wyniki, np. strzelenie co najmniej jednego gola przez wybraną drużynę w drugiej połowie meczu kontra pozostawienie wyniku na tym samym poziomie. Ważny jest w takiej sytuacji zbliżony kurs, który pozwala na zarobienie przy każdym obstawionym wyniku. Warto również wybrać własną specjalizację i czytać informacje jedynie na temat swojej drużyny, także na forach internetowych. Pozwoli to na uzyskanie kompleksowej wiedzy o drużynie, co w kontekście zakładów bukmacherskich stanowi przewagę nad innymi graczami obstawiającymi podobne mecze.
 

Zobacz również

Komentarze

Inwester.pl - Masz to jak w banku!

Witaj w serwisie inwester.pl! Nasz serwis to jedna z najlepszych platform internetowych poświęconych szeroko rozumianym kwestiom finansowym. Na naszych łamach znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia osobistych kont bankowych, a także zaciągania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Newsletter