Tu jesteś:

Szybkie pożyczki od ręki

Szybkie pożyczki od ręki

Kredyty
Spada liczba pożyczek gotówkowych udzielanych przez banki. Pożyczki gotówkowe w kwocie do 15 000 zł przejmują firmy pożyczkowe. Pod koniec 2017r. prawie 600 tysięcy osób miało pożyczki w firmach pożyczkowych. Świadczy to o coraz większej popularności pożyczek on-line.

Atutem pożyczek gotówkowych od zawsze była szybkość ich udzielania. Firmy pożyczkowe wyspecjalizowały się w ekspresowej wypłacie gotówki. Dzięki temu, że rynek firm pożyczkowych jest już doskonale rozwinięty, możemy zdecydować się na sprawdzoną ofertę. W najświeższym rankingu pożyczek on-line od ręki na RekinFinansow.pl znajdują się te udzielane zgodnie z ustawą antylichwiarską. W umowach zawieranych z klientami obowiązują przepisy ustawy o kredycie konsumenckim. Dodatkowo 22 lipca 2017 weszły w życie przepisy, które stanowią, że firmy pożyczkowe muszą uzyskać wpis do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Te firmy, które już działają, mają na to 6 miesięcy. Bez tego wpisu firmy nie będą mogły działać legalnie.

Popularność firm pożyczkowych jest niezaprzeczalna, gdyż dzięki uproszczeniu procedur klienci mogą spodziewać się pieniędzy nawet w ciągu 15 minut. Dużym atutem instytucji pożyczkowych jest posiadanie pożyczek w kwotach od 100 do kilkunastu tysięcy zł. Można wybrać też dogodny dla nas okres kredytowania, od kilku do kilkunastu miesięcy.

 

Jak otrzymać pożyczkę od ręki

Aby otrzymać taką pożyczkę, należy zadzwonić na infolinię lub wypełnić wniosek na stronie internetowej. We wniosku podajemy kilka podstawowych informacji z dowodu, wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych oraz zgodę na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Dane te są weryfikowane i wydawana jest decyzja o przyznaniu pożyczki. Jeśli posiadamy konto w tym samym banku co firma pożyczkowe, pieniądze wpłyną do 15 minut. Konkurencja między firmami sprawiła, że oferty są coraz atrakcyjniejsze, a umowy proste i zrozumiałe dla każdego.

Dodatkowo, zgodnie z nową ustawą, wszystkie informacje w reklamach na temat wysokości oprocentowania, prowizji oraz dodatkowych kosztów mają być podane tą samą czcionką. Żadnego ukrywania kosztów. Dzięki temu klienci będą świadomi, ile zapłacą, jeszcze przed podpisaniem umowy.

 

Gdzie znaleźć darmową chwilówkę od ręki

Na rynku dostępne są też pożyczki promocyjne bez żadnych kosztów, które również znajdziesz na blogu RekinFinansow.pl. Przykładowe oferty takich pożyczek znajdują się w rankingu pożyczek on-line. Warto je porównać, gdyż można na tym niemało zyskać. Korzystając z promocji, nie płacimy oprocentowania, prowizji czy innych opłat. Promocję na bezpłatną pierwszą pożyczkę ma aż kilkanaście instytucji, np. Lendon, alegotowka czy halopozyczka itp. Aby dostać gotówkę w promocji bez kosztów należy być nowym klientem i spłacić pożyczkę w terminie. Na szczęście w części firm pożyczkowych funkcjonują SM-y przypominające o terminie spłaty lub, jeśli pożyczka zaciągana jest na dłuższy okres, harmonogramy spłaty. Przy spłacie takiej pożyczki należy pamiętać, że liczy się data wpływu na konto, a banki wykonują przelew w dni robocze w określonych godzinach. Warto zaplanować sobie spłatę pożyczki na taki dzień, by przelew ze zwrotem dotarł bez opóźnień. Jeśli spóźnimy się ze spłatą pożyczki w promocji, stracimy wszystkie zniżki.

Decyzja o skorzystaniu z pożyczki nie jest łatwa. Jednak pożyczka to nic strasznego, jeśli wiemy, że wybraliśmy właściwą dla nas ofertę.

Komentarze

Inwester.pl - Masz to jak w banku!

Witaj w serwisie inwester.pl! Nasz serwis to jedna z najlepszych platform internetowych poświęconych szeroko rozumianym kwestiom finansowym. Na naszych łamach znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia osobistych kont bankowych, a także zaciągania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Newsletter