Tu jesteś:

Przydatne dodatki do konta – zestawienie

Przydatne dodatki do konta – zestawienie

Konta osobiste
Banki konkurują o klienta na różne sposoby. Jednym z nich jest wprowadzanie w ofercie różnego rodzaju udogodnień, rozszerzających funkcjonalność usługi. Wiele z nich okazuje się nikomu niepotrzebnymi udziwnieniami, ale są też takie, które rzeczywiście ułatwiają klientom wiele spraw.

Konto internetowe i aplikacja mobilna

Możliwość zarządzania środkami finansowymi znajdującymi się na naszym koncie przez internet od dawna jest już standardem. Wszystkie liczące się na rynku banki oferują taką opcję, z usług bankowości elektronicznej nie korzystają właściwie tylko osoby sceptyczne wobec komputeryzacji. Największymi zaletami tego udogodnienia są wygoda oraz szybkość – opłacenie rachunków czy zrobienie zakupów trwa zaledwie kilka minut. Aplikacje mobilne rozszerzają jeszcze tę funkcjonalność, pozwalają nam dokonywać przelewów nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do komputera z połączeniem internetowym.

 

Kredyt odnawialny

To usługa ściśle powiązana z pojedynczym kontem bankowym. Pozwala nam zadłużać się bez konieczności składania wniosków kredytowych i przechodzenia za każdym razem procedury weryfikacyjnej. Procedurę przechodzimy jednorazowo – tuż przez otrzymaniem dostępu do konta z taką funkcjonalnością. Na czym polega kredyt odnawialny? To proste: po wykorzystaniu zgromadzonych na koncie środków mamy możliwość automatycznego zadłużenia się do określonej kwoty. Jeśli np. mamy na koncie 1000 zł, a nasz kredyt odnawialny sięga 2000 zł, wówczas będziemy dysponować w sumie 3000 zł. Pamiętajmy jednak, że od każdej wziętej na zasadach kredytu odnawialnego pożyczki będziemy musieli zapłacić odsetki.

 

Zarządzanie lokatami i funduszami

Niezwykle przydatną dla osób szukających optymalnego sposobu na zarządzanie oszczędnościami funkcjonalnością jest możliwość samodzielnego zakładania lokat czy zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych. Obecnie nie musimy już w tym celu udawać się do siedziby banku, wystarczy, że zalogujemy się do serwisu transakcyjnego i zadeklarujemy dane działanie – wszystko odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie.

 

Komentarze

Inwester.pl - Masz to jak w banku!

Witaj w serwisie inwester.pl! Nasz serwis to jedna z najlepszych platform internetowych poświęconych szeroko rozumianym kwestiom finansowym. Na naszych łamach znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia osobistych kont bankowych, a także zaciągania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Newsletter