Tu jesteś:

Jakie opinie mają deweloperzy budujący nowe mieszkania na Mokotowie w Warszawie?

Jakie opinie mają deweloperzy budujący nowe mieszkania na Mokotowie w Warszawie?

Inwestycje
Mokotów jest jedną z najpiękniejszych dzielnic w Warszawie. Nic dziwnego, że deweloperzy inwestują w budowę mieszkań właśnie tam.

 

Mieszkania na Mokotowie

Rozglądasz się za mieszkaniem na Mokotowie? Ciekawe oferty znajdziesz na stronie http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/. Jeśli już upatrzysz sobie wymarzone cztery kąty, nie podpisuj umowy od razu. Nawet po oględzinach lokalu. Przedtem zasięgnij opinii innych osób, które korzystały już z oferty danego dewelopera. Jeśli nie masz nikogo takiego wśród swoich znajomych, poszukaj odpowiednich informacji w internecie. Na różnego rodzaju forach tudzież portalach poświęconych deweloperom można znaleźć wiele interesujących komentarzy. Nie wszystkie z nich są godne zaufania, należy zachować pewną dozę krytycyzmu. Każdy może wygłosić swoją opinię na takich witrynach, należy liczyć się więc z tym, że szereg pozytywnych komentarzy może pochodzić nie tyle od rzeczywistych użytkowników lokali, ile od firmy deweloperskiej. Jeśli jednak w wielu różnych źródłach znajdujemy pochlebne opinie, jest więcej niż prawdopodobne, że odpowiadają one rzeczywistemu stanowi rzeczy.

 

Jak wziąć kredyt hipoteczny?

Po zdecydowaniu się na kupno konkretnej nieruchomości przychodzi czas na podpisanie z bankiem umowy o kredyt. Jest to ważny krok, do którego należy przygotować się już wcześniej. Od wielu zmiennych zależy wysokość udzielonego kredytu. Niezbędnym warunkiem zawarcia z bankiem umowy jest posiadanie tzw. wkładu własnego. Jest to kwota, którą nabywca mieszkania zobowiązuje się uiścić firmie deweloperskiej z tytułu zawarcia transakcji. Bank nie pokryje całego kosztu kupna. Dlatego wcześniej należy zasięgnąć informacji dotyczących wysokości wkładu własnego. Dopiero wtedy można poważnie myśleć o nabyciu mieszkania. Po zaciągnięciu kredytu hipotecznego należy spodziewać się, że nasza zdolność kredytowa zostanie poważnie nadszarpnięta, jeśli nie całkowicie wyczerpana. Jeśli więc planujemy w przyszłości ewentualne remonty, warto byłoby wziąć je pod uwagę przy wstępnych kalkulacjach.

 

Szukając opinii na temat konkretnej firmy deweloperskiej, nie zaniedbuj żadnego źródła. Nie wystarczy tylko przejrzeć kilka stron internetowych. Warto również samemu obejrzeć wcześniejsze inwestycje danego przedsiębiorstwa, a nawet zasięgnąć języka u mieszkańców lokali oddanych do użytku.

 

Komentarze

Inwester.pl - Masz to jak w banku!

Witaj w serwisie inwester.pl! Nasz serwis to jedna z najlepszych platform internetowych poświęconych szeroko rozumianym kwestiom finansowym. Na naszych łamach znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia osobistych kont bankowych, a także zaciągania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Newsletter