Tu jesteś:

Chcesz wymienić walutę? Skorzystaj z kantoru internetowego!

Chcesz wymienić walutę? Skorzystaj z kantoru internetowego!

Inwestycje
Kantory internetowe mają klientowi do zaoferowania o wiele lepsze warunki niż te tradycyjne. Sprawdźmy, dlaczego warto korzystać z ich usług.

Dane statystyczne wskazują, że rynek wymiany walut ma się całkiem dobrze, ponieważ z usług kantorów korzysta aż 40% Polaków powyżej 15. roku życia. E-kantory cieszą się szczególnym zainteresowaniem konsumentów, oferują atrakcyjne promocje i na wiele innych sposobów starają się przyciągnąć klientów. Nie ulega wątpliwości, że prędzej czy później kantory tradycyjne odejdą do lamusa (ten proces już się rozpoczął), ponieważ wyprą je serwisy internetowe, które pozwalają dokonywać błyskawicznych przelewów za pomocą kilku kliknięć.

 

Czy kantory internetowe są bezpieczne?

Działalność kantorów internetowych jest nadzorowana przez zewnętrzne instytucje, nie należy się więc obawiać, że pieniądze po wpłaceniu na konto znikną. W e-kantorach pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twoich finansów i pomogą Ci w dokonaniu transakcji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie e-kantory figurują w Rejestrze Działalności Kantorowej, nadzorowanym przez Narodowy Bank Polski. Te z nich, które świadczą usługi płatnicze, podlegają ponadto Komisji Nadzoru Finansowego. Dane osobowe klientów są chronione przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Na podkreślenie zasługują też zaawansowane zabezpieczenia danych, z których korzystają kantory internetowe – są to protokoły szyfrowania danych SSL (takie jak w bankowości elektronicznej). Korzystanie z usług kantorów internetowych nie wiąże się więc z żadnym ryzykiem.

 

Rkantor.com

Jeśli szukasz dobrego kantoru internetowego, w którym szybko i sprawnie wymienisz walutę, wejdź na https://www.rkantor.com/. Nie musisz posiadać konta walutowego, aby skorzystać z usług tego serwisu. Na starcie po zarejestrowaniu otrzymasz wirtualny portfel prowadzony w pięciu saldach – będziesz mógł więc swobodnie rozporządzać zgromadzonymi środkami. Oprócz tego Rkantor ma do zaoferowania atrakcyjne kursy wymiany walut, na których zaoszczędzisz nawet do 9,5 % na wymianie. W serwisie można przeprowadzać transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przelewy realizowane są błyskawicznie – średni czas oczekiwania na sfinalizowanie transakcji wynosi mniej niż 10 minut.

 

Kantory internetowe to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Walutę można wymienić bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku kliknięć. Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z usług e-kantoru, najwyższy czas spróbować.

 

Komentarze

Inwester.pl - Masz to jak w banku!

Witaj w serwisie inwester.pl! Nasz serwis to jedna z najlepszych platform internetowych poświęconych szeroko rozumianym kwestiom finansowym. Na naszych łamach znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia osobistych kont bankowych, a także zaciągania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Newsletter